Death Stranding Pobierz PC Download Pełna Wersja

Death Stranding Pobierz PC Download Pełna Wersja

Death Stranding Pobierz PC Download Pełna Wersja :

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-mirror.png

Death Stranding co to wogóle jest ?

Jeśli nie masz pojęcia, czym jest Death Stranding, to my też nie. Ale tak na poważnie, Death Stranding, w najbardziej podstawowym opisie, to trzecioosobowa gra przygodowa science fiction.

Wcielasz się w listonosza Sama Portera Bridgesa, który próbuje ponownie połączyć miasta w Ameryce, aby odbudować społeczeństwo. Dodaj teraz szaleństwa Hideo Kojima, jak duchy połączone ze światem rzeczywistym za pomocą pępowiny, dzieci w strąkach, które potrafią wykryć duchy i granaty zrobione z krwi… i kupa, która może zabić te duchy. To jest Death Stranding Pobierz w pigułce.

Jednak Kojima Productions nie publikuje portu komputera. Ten zaszczyt przypada 505 Games. I choć spodziewamy się, że Death Stranding PC będzie stosunkowo łatwy do uruchomienia na niskich ustawieniach, spodziewamy się również, że będzie wyglądał niesamowicie cudownie.

Zwiastun daty premiery gry Death Stranding PC potwierdził już takie funkcje, jak nieograniczona liczba klatek na sekundę, pełny tryb zdjęć z efektami świetlnymi i śmiesznymi twarzami oraz obsługa monitorów ultrawide.

Death Stranding PC może również oferować opcje ray tracingu, które pozwoliłyby na realistyczne efekty świetlne, ale nie jest jasne, czy tak się stanie.

Death Stranding Pobierz PC Download Oceny ?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-mirror.png

Niektórzy nazywają to chodzącym symulatorem, nienawidzącym go, ponieważ wszystko, co robisz, to chodzenie i dostarczanie poczty, co nie jest dalekie od prawdy. Ale inni, jak ja, chwalą go za wspaniałą grafikę, zwariowaną i głęboką historię oraz doskonałe wdrożenie infrastruktury online, która pozwala graczom budować społeczność operatorów poczty, którzy wszyscy sobie pomagają.

Niedawno wprowadzony przez Kojima Productions zwiastun daty premiery na PC omówił niektóre różnice między wersjami na PC i PS4, a najważniejszą z nich jest nielimitowana liczba klatek na sekundę.

Wyobrażamy sobie, że wersja na PC będzie wyglądać lepiej graficznie. Ponieważ jednak PS4 wkrótce stanie się przestarzałe, z powodu zbliżającej się premiery PS5, lepiej będzie wstrzymać się do momentu debiutu wersji na PC. Ale Death Stranding jest tak dobry, że możesz chcieć go zdobyć dwa razy. Death Stranding Pobierz PC .

Gra wprowadza wiele mechanizmów wędrowania i opiera się na eksploracji. Otrzymujemy otwarty świat, w którym można przechodzić od jednego postu do drugiego. Na uwagę zasługuje fakt, że od czasu do czasu będziemy musieli skręcać oczywiście tylko po to, aby pozostać przy życiu.
Do wyboru jest wiele rodzajów broni. Konieczne jest, aby wiedzieć, że czasami lepiej jest pozostać w ukryciu i unikać wrogów. W ten sposób możemy zwiększyć nasze szanse na przetrwanie. Gra ma wiele mechaniki do odkrycia, więc nie czekaj dłużej i połóż ręce na Death Stranding Download !

Gra oferuje nam świetną grafikę. Wraz z niezwykłym dźwiękiem i doskonałym lektorem prawdziwych aktorów, produkcja daje nam bardzo realistyczne doświadczenie i pewność, że możemy pozwolić sobie na fascynujący świat pełen fantastycznych stworzeń i nadprzyrodzonych zjawisk. Nie czekaj dłużej, użyj Death Stranding Torrent i zagraj w grę już dziś!

Postapokaliptyczna gra z Normanem Reedusem w roli głównej

Wiele osób, o co tu chodzi. Cóż, jeśli oglądasz The Walking Dead, serial telewizyjny o zombie, prawdopodobnie znasz głównego aktora, który zapewnił głos i twarz głównemu bohaterowi. Norman Reedus gra Sam Bridges. Jest posłańcem transportu, który przenosi paczki i maile z jednego postu na drugi. Pracuje dla firmy o nazwie Bridges. Death Stranding Do pobrania
Na naszego bohatera czeka jednak wiele niebezpieczeństw. Przede wszystkim powiedzmy kilka rzeczy o miejscu akcji. Jak można się domyślić, to Stany Zjednoczone, a ściślej nowy naród, który powstał na popiołach USA – Zjednoczone Miasta Ameryki.
Tutaj świat jest pełen nadprzyrodzonych zjawisk zwanych deszczami czasowymi. Pochodzi z tak zwanych Beached Things, nieznanych stworzeń, które są niewidoczne dla większości ludzi. Jednak niektórym z ocalałych zdiagnozowano stan znany jako DOOMS. W oparciu o swoją surowość pozwala ludziom zobaczyć te stworzenia, komunikować się z nimi, a nawet kontrolować je.
Podsumowując, nasza postać będzie musiała poradzić sobie nie tylko z nieuczciwymi ocalałymi (znanymi jako MULE), ale także z nadprzyrodzonymi stworzeniami. Z tego powodu zachęcamy do korzystania z Death Stranding Download !

  • Death Stranding Pobierz PC
  • Death Stranding Download
  • Death Stranding Do pobrania
  • Death Stranding Ściągni
  • Death Stranding Torrent

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *