Just Cause 4 Download CODEX Pełna Wersja Gry

Just Cause 4 Download CODEX Pełna Wersja Gry

Just Cause 4 Download PC

PEŁNA WERSJA – CODEX – POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Opis Wstawki Just Cause 4 Download

Nazwa: Just Cause 4 CODEX
Typ kompresji: Instalator
Zawartość uploadu: EXE
Platforma: PC
Wersja językowa: PL

Just Cause 4 Pobierz na PC

 button

Instrukcja Instalacji Just Cause 4

1. Pobierz plik instalacyjny gry z naszej strony internetowej.
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalowanie gry.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Uruchom grę i graj.

Recenzja Gry Just Cause 4 Pobierz

W Just Cause 4, nowej odsłonie sandboksowej serii gier akcji, pochodzący ze Szwecji deweloper obiecuje graczom więcej zwariowanych narzędzi, lepszą technologię oraz… fatalną pogodę.

W Just Cause 4 Download wybierzemy się do fikcyjnego południowoamerykańskiego kraju Solis, gdzie zmierzymy się z ikoniczną dla cyklu frakcją Black Hand (ang. Czarna Ręka), dowodzoną przez niejaką Gabrielę Morales. Umieszczenie akcji w państwie rządzonym przez tę militarną grupę ma wiązać się z pierwszą ważną zmianą dla serii. W nowej grze poświęcimy więcej czasu na walkę z przeciwnikami. Mają oni stanowić dla Rico realne zagrożenie, a nie tylko natrętne przeszkody, utrudniające niszczenie oznaczonych na czerwono rządowych obiektów. Przeciwnicy otrzymają lepszą technologię, jak np. kamuflaż optyczny i potężniejsze czołgi, a także lepsze skrypty sztucznej inteligencji.

Autorzy planują także rozbudować niezbyt udany motyw frontu i bitew z Just Cause 3. Wraz z odbijaniem kolejnych sektorów mamy obserwować zmieniający się front wojenny. Na jego linii toczyć się będą walki oddziałów Black Hand i armii dowodzonej przez Rico. Oczywiście nic nie stanie na przeszkodzie, by dołączyć do starć i wspomóc naszych ludzi. Solis, państwo wzorowane na Argentynie czy Brazylii, ma jak zawsze stanowić ciekawą mieszankę. Świat gry będzie składać się z czterech biomów – lasu tropikalnego, pustyni, łańcucha górskiego i stepów. Cieszy, że autorzy obiecują mapę bogatszą w sekrety. Tak naprawdę główną atrakcją tytułu okażą się jednak wspomniane efekty pogodowe. Każda ze stref ma posiadać charakterystyczny klimat, który – według zapowiedzi – będzie realnie wpływać na rozgrywkę. W różnych lokacjach doświadczymy burzy z piorunami, burzy śnieżnej, burzy piaskowej czy wspomnianego na samym początku tornada.

Co ciekawe, nie pozostaniemy obojętni wobec tych potężnych sił, bowiem przykładową trąbę powietrzną będzie można okiełznać. Już sam wiatr przyda się w rozgrywce, gdyż wykorzystując jego prądy podczas lotu w wingsuicie, nie będziemy musieli „odpychać się” linką. Efekty pogodowe mają nie tylko nam zaimponować, ale też zapewnić bardziej immersyjne momenty wyciszenia, które – wbrew pozorom – od zawsze były częścią Just Cause. Nie ma nic bardziej poetyckiego niż szybowanie w ciszy nad pięknym krajobrazem po wysadzeniu w powietrze bazy wojskowej.

Z opisu producentów wynika, że tornado będzie stanowić pełnoprawny element kampanii i fabuły. Domyślam się, że Black Hand wejdzie w posiadanie technologii, która potrafi wytwarzać i kontrolować ten niszczycielski żywioł, a Rico będzie musiał ją przejąć. Podczas prezentacji autorzy pokazali zresztą namiastkę tego systemu. Tornado będzie pojawiać się w pewnych warunkach i rozpoczynać swoją „podróż”, rozwalając wszystko na swej drodze (powaleniu ulegną także lasy, ocaleć natomiast mogą niektóre większe budynki czy platformy). Rico będzie mógł zbliżyć się do oka cyklonu dzięki nowemu pojazdowi o nazwie Storm Chaser oraz zmieniać kierunek trąby powietrznej przy pomocy specjalnych dział. Żywioł będzie więc jednocześnie zagrożeniem, ale też przydatnym narzędziem, które wykorzystamy do naszych celów. W akcji wygląda to spektakularnie, a efekty zniszczeń robią wrażenie. Pobierz Just Cause 4 na PC.

Pobierz Just Cause 4
Free Just Cause 4 torrent
Just Cause 4 codex
Just Cause 4 download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *