Mafia Edycja Ostateczna Pobierz PC Download Pełna Wersja

Mafia Edycja Ostateczna Pobierz PC Download Pełna Wersja

Mafia Edycja Ostateczna Pobierz PC Download jest już dostępny! Dowiedz się więcej o tej wspaniałej reedycji

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-mirror.png

Jeśli lubisz grać w gry akcji z otwartym światem, zwłaszcza na tle mafii, to Mafia to cykl gier, które zdecydowanie powinieneś wypróbować. Teraz, po prawie dwóch dekadach, producenci ze studia Hangar 13 postanowili dostarczyć nam zremasterowaną edycję, znaną również jako Mafia Edycja Ostateczna Pobierz . Pierwsza część cyklu okazała się ogromnym sukcesem, więc nic dziwnego, że wiele osób na całym świecie szuka legalnego źródła, aby ją zdobyć. Dziś udostępniamy linki do gry Mafia Remake Download na PC. Wypróbuj to już dziś, przekonaj się, jak to wszystko wygląda i ciesz się tą zadziwiającą produkcją!

Hangar 13 jest nowym twórcą serii mafijnej

Chociaż stare studio odpowiedzialne za serię Mafia już nie jest z nami, członkowie Hangar 13 to ci sami programiści, którzy pracowali z tą grą. W rezultacie byli w stanie odtworzyć podstawowe cechy, które sprawiły, że ich produkcja była tak przyjemna. Na uwagę zasługuje fakt, że oprócz zremasterowanych gier, Hanger 13 był również odpowiedzialny za trzecią część mafii. Dowodzi to, że doskonale znają scenerię i potrafią tworzyć gry z tak różnorodnym i rozbudowanym światem przestępczym.

Fabuła gry jest taka sama, ale wzbogacona!

Jeśli chodzi o fabułę, ponownie wcielamy się w rolę Thomasa Angelo. Jest taksówkarzem, który szukał sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki. Pewnego dnia jego klienci są członkami rodziny mafijnej. Dość szybko nasz główny bohater znajduje się w środku strzelanin gangów. Na szczęście dla nas udaje mu się uciec wraz ze swoimi klientami i dotrzeć do restauracji. Tam poznaje rodzinę Sailerich, która jest prologiem dla jego późniejszych przygód. Mafia Edycja Ostateczna Download PC to najlepszy sposób na ponowne przeżycie tego doświadczenia, szczególnie jeśli lubisz tę fabułę.
Na uwagę zasługuje fakt, że cała historia naszego bohatera jest przedstawiona w formie retrospekcji, a detektyw przesłuchuje ją jako świadek koronny. Cała akcja toczy się przez kilka lat w okresie międzywojennym, aż do 1939 roku. W porównaniu do oryginału zremasterowana wersja oferuje prawie dokładnie tę samą historię. Jednak autorzy wprowadzili nowe dialogi i nowe przerywniki. Jeśli uważasz, że to świetna okazja, wypróbuj ten wspaniały tytuł za pomocą naszego urządzenia instalacyjnego. Mafia Remake Torrent

Rozgrywka sprawia, że ta gra jest fantastyczna

To gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której możemy zrobić wszystko, co chcemy. Oznacza to, że otrzymujemy świat piaskownicy z dużą ilością misji pobocznych do wzięcia udziału. Co ciekawe, tutaj mamy wiele innych działań, dzięki którym rozgrywka jest jeszcze bardziej zabawna. Na przykład będziemy musieli bronić naszych terytoriów i wspiąć się po drabinie kryminalnej kariery.
Poza tym konieczne jest odwiedzanie firm, które „chronimy” i zbieranie pieniędzy na ochronę. Czasami dobrym pomysłem może być przekonanie innych, że nadal potrzebują ochrony. Oczywiście gra pozwala nam swobodnie podróżować w samochodach z lat trzydziestych i czterdziestych. Upewnij się, że przestrzegasz prawa. Jeśli nie, policja uzna, że twoja osoba jest bardzo interesująca i śledzi ją. Jeśli użyjesz Mafia Edycja Ostateczna Pobierz , będziesz mógł wypróbować każdy interesujący aspekt tej gry w mgnieniu oka.

Mafia Edycja Ostateczna Pobierz PC Download Na uwagę zasługuje grafika

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-mirror.png

Ustawienia audiowizualne są niesamowite. Jak przystało na grę typu AAA, otrzymujemy tutaj najnowszą technologię, która zapewniła autorom znacznie lepszą animację i znacznie lepszą dbałość o szczegóły. Środowisko, samochody, mimika postaci – wszystko to zostało załatwione. Wystarczy użyć Mafia Edycja Ostateczna Do pobrania , aby zobaczyć, ile ulepszeń oferują autorzy Hangaru 13.

Materiały filmowe, ekrany i zwiastun – wszystko, czego potrzebujesz

Jeśli przyjrzysz się uważnie powyższym linkom, zauważysz wiele ekranów i zwiastunów w grze. Pokazują wiele interesujących mechanizmów i zmian, które wprowadzili nas producenci. Jeśli więc nie chcesz już dłużej, użyj Mafia Remake Pobierz .

  • Mafia Edycja Ostateczna Download
  • Mafia Edycja Ostateczna Pobierz
  • Mafia Edycja Ostateczna Do pobrania
  • Mafia Remake Download
  • Mafia Remake Pobierz

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *