Prison Simulator Download PC Pobierz Pełna Wersja Gry

Prison Simulator Download PC Pobierz Pełna Wersja Gry

Jeśli kiedykolwiek chciałeś pracować jako oficer więzienny, oto Prison Simulator Download na PC!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-mirror.png

Dziś, panie i panowie, oferujemy możliwość personalizacji funkcjonariusza straży więziennej, który odpowiada za wiele różnych obowiązków. To prawdziwa symulacja więzienia. Co ciekawe, jest to gra inna niż jakakolwiek inna symulacja będąca wynikiem wielu interesujących zmian i… dostępu do kariery i fabuły! Nasza strona oferuje do pobrania Prison Simulator to urządzenie instalacyjne, które umożliwia pobranie, instalację, a następnie uruchomienie gry w ciągu kilku minut. Wszystko jest bardzo proste w użyciu i nie wymaga od ciebie żadnych dodatkowych programów ani wiedzy na temat programowania. Zobacz to na własne oczy!

PlayWay daje nam jeszcze jedną symulację

Wydawca odpowiedzialny za wydanie największej liczby gier symulacyjnych bez wątpienia PlayWay. To są ludzie, którzy opracowali dziesiątki różnych produkcji dotyczących wielu różnych aspektów życia. Oczywiste jest stwierdzenie, że najbardziej udane symulacje, które oferowali, pochodzą z cyklu Professional Farmer. Poza tym dali nam również Car Mechanic Simulator lub Truck Mechanic.
Na uwagę zasługuje fakt, że podobnie jak w wielu innych przypadkach, PlayWay jest tylko wydawcą tej gry. Rzeczywistą produkcję i rozwój prowadził mniejsze, ale bardzo obiecujące polskie studio znane jako Baked Games. Chociaż programiści dopiero zaczynają, wcześniej udostępnili nam wiele aplikacji mobilnych. Teraz można zagrać w pierwszą produkcję dostępną na platformie PC.

Historia w tej grze jest naprawdę interesująca!

W przeciwieństwie do innych symulacji autorzy polskiego studia deweloperskiego postanowili wprowadzić prosty, ale bardzo interesujący scenariusz. Tutaj wcielamy się w funkcjonariusza straży więziennej. Naszym zadaniem jest utrzymanie pokoju. W tym celu będziemy musieli przeprowadzić szereg różnych działań. Historia tej gry symulacyjnej jest naprawdę warta uwagi. Jeśli chcesz dokładnie zobaczyć, co się tutaj dzieje, możesz użyć jednego z serwerów lustrzanych do pobierania gier Prison Simulator Pobierz .
W Symulatorze Więzienia dowiadujemy się, że zanim przejdziemy do dalszej kariery, musimy pracować przez kolejne 30 dni i uzyskać doskonałe referencje. Jednak, aby je spełnić, będziemy musieli nie tylko zadowolić naszego szefa, ale także znaleźć drogę wokół samych więźniów. Co więcej, zanim wejdziemy na szczebel kariery, będziemy musieli wykonać wiele różnych misji, które, szczerze mówiąc, stają się coraz trudniejsze.
Jeśli chcesz się przekonać, jak to wszystko wygląda, nie czekaj dłużej, skorzystaj z gry Prison Simulator Download , który teraz oferujemy, i baw się dobrze podczas kursowania! Zobaczysz na własne oczy, że ta wspaniała gra ma wiele do zaoferowania.

Podobnie jak scenariusz, mechanika jest również niekonwencjonalna

Prison Simulator pozwala nam na wypełnianie wielu różnych obowiązków podczas pracy. Możemy na przykład sprowadzać nowych więźniów i przygotowywać ich do przyjęcia. Poza tym możliwe jest również sprawdzenie komórek naszych więźniów, stłumienie zamieszek i udział w wielu innych czynnościach. Co ciekawe, musimy pamiętać o właściwej równowadze między nastrojem naszego szefa a pozostałymi więźniami. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ jeśli zaniedbamy szczęście naszego pracodawcy, może nas zwolnić i dlatego przegramy. Niestety zbyt surowe karanie więźniów i wykonywanie wszystkich misji zleconych przez naszego szefa może spowodować pogorszenie relacji. Może to bardzo źle skończyć dla naszej postaci.
Bardzo ważne jest, aby zauważyć, że nasza postać nie jest święta. Aby utrzymać dobre relacje z wyżej wymienionymi więźniami, będziemy musieli wykonać dla nich kilka drobnych prac. Te przysługi pozwolą nam lepiej zrozumieć, co dzieje się w budynku. Ze wszystkich dostępnych misji będziemy mogli na przykład handlować papierosami, przekazywać wiadomości lub wykonywać inne „nieoficjalne” sprawy. Ciekawostką jest to, że jeśli znajdziemy wystarczającą ilość informacji o wybranym więźniu, możemy go nawet szantażować! Wszystko to jest dostępne dzięki Prison Simulator Download PC !
Wizualizacje są świetne, a recenzje to potwierdzają

Prison Simulator Download PC Pobierz Pełna Wersja Gry Grafika jest świetna, a zwiastuny to potwierdzają

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie btn-mirror.png

Prison Simulator Download to zdecydowanie nie zwykły tytuł, który przypomina inne gry tego gatunku. Oprócz scenariusza i mechaniki warto również wspomnieć o grafice. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i ulepszona animacja, a także lepsze modele postaci pokazują nam, że nawet symulacje mogą zapewnić przyzwoitą oprawę graficzną.
Aby zobaczyć więcej, zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów przedstawionych poniżej. Dzięki naszym wysiłkom możesz oglądać materiał filmowy w grze, oglądać zwiastuny gier i przeglądać różnorodne zdjęcia. Gdy to zrobisz, będziesz mógł swobodnie korzystać z Prison Simulator Do pobrania !

  • Prison Simulator Download
  • Prison Simulator Pobierz
  • Prison Simulator Do pobrania
  • Prison Simulator Torrent
  • Prison Simulator Ściagni

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *