SoulCalibur 6 Download CODEX Pełna Wersja Gry

SoulCalibur 6 Download CODEX Pełna Wersja Gry

SoulCalibur 6 Download CODEX

PEŁNA WERSJA – CODEX – POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Opis Wstawki SoulCalibur 6 Download

Nazwa: SoulCalibur 6 CODEX
Typ kompresji: Instalator
Zawartość uploadu: EXE
Platforma: PC
Wersja językowa: PL

SoulCalibur 6 Pobierz na PC

 button

Instrukcja Instalacji SoulCalibur 6

1. Pobierz plik instalacyjny gry z naszej strony internetowej.
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalowanie gry.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Uruchom grę i graj.

Recenzja Gry SoulCalibur 6 Pobierz

SoulCalibur zachwycał jeszcze za czasów swojej pierwszej odsłony, pod tytułem Soul Edge/Soul Blade na pierwszym PlayStation. Lata mijały, mimo malejącej popularności bijatyk seria nie zniknęła z rynku. I dobrze, bo SoulCalibur 6 Download CODEX, która właśnie wylądowała na półkach sklepowych jest świetna i przywraca SoulCalibur dawny blask. Powinienem pewnie zacząć od dwóch fabularnych trybów, ale pierwsze co cisnęło mi się na usta po uruchomieniu SoulCalibur VI to “wow, ale to fajnie wygląda”. Minimalnie komiksowo, czasem trochę zbyt kolorowo, ale kiedy na niektórych arenach pojawia się ciekawsze światło postacie wyglądają rewelacyjnie.

Dopieszczono szczegóły wyglądu, również po rozbiciu zbroi, ale piękne modele pokazują swoje prawdziwe oblicze dopiero w ruchu. Animacja wojowników stoi na najwyższym poziomie i jeśli ktoś z rodziny zacznie grać w SC6, usiądźcie obok i po prostu popatrzcie. Nie musicie rozumieć o co chodzi, po prostu podziwiajcie kunszt ruchów wojowników i wojowniczek. Co więcej, świetlne ślady pozostawiane przez broń jeszcze nigdy nie wyglądały tak świetnie (a pamiętam mój zachwyt przy debiucie, czyli Soul Edge/Blade), podobnie jak wszelkiej maści wizualne dopieszczenia w postaci rozbłysków. Niektóre areny to małe dzieła sztuki, niektóre niestety wyglądają jak robione na kolanie – jednak pierwszy przelot przez miejscówkę, w dodatku okraszony głosem lektora przypomina czym kiedyś zachwycały konsole. Dziś w SoulCalibur 6 Download CODEX mogą zagrać też posiadacze PC – i bardzo dobrze, niech wiedzą, co przez te lata tracili. Całości dopełnia świetna oprawa dźwiękowa, zarówno muzyczna jak i związana głosami postaci czy odgłosami walki. Ścierająca się stal brzmi inaczej w zależności od tego jakiej broni (i jakiej postaci) używamy, a niektórych motywów muzycznych będę słuchał na dźwiękowych sesjach poza grą. Tak miał wyglądać SoulCalibur na obecnej generacji i choć oczywiście zdarzają się jakieś małe niedociągnięcia (najczęściej kiedy wojownicy są bardzo blisko siebie) to drobiazgi, które w żaden sposób nie wpływają na ogólny odbiór oprawy. Rozpływam się nad tą oprawą, a teraz porozpływam się nad systemem walki, który jest bardziej kompletny i lepiej zbalansowany niż w poprzedniej odsłonie. Generalnie cała walka polega na trzech rodzajach uderzeń – poziomym cięciu, pionowym cięciu i kopnięciu. Oczywiście jest też blok, którego trzeba używać regularnie nawet na normalnym poziomie trudności i rzuty, których warto próbować (a z których można uciec). To tyle podstaw, radzę jednak od razu wskoczyć na trening, wspierając się bogatym samouczkiem przygotowanym dla każdej postaci. Możecie wciskać przypadkowe przyciski na padzie i cieszyć się, że coś wyszło, jeśli jednak chcecie w pełni docenić mechanikę walki w SoulCalibur VI, nie obejdzie się bez długiego treningu i dobrej pamięci do sekwencji ruchów.

No ale po to kupujecie bijatykę, prawda? Mówiąc o nowym SoulCalibur nie sposób nie wspomnieć o Reversal Edge, czyli specjalnym ataku działającym podobnie do tego znanego z Injustice – to taka losowa minigra gdzie wojownicy wybierają jeden z ruchów i czekają co się stanie – w większości recenzji porównywane jest to do gry „papier, kamień, nożyce”, co w sumie brzmi logicznie. Podczas walki ładujemy też pasek Soul Charge, który później możemy wykorzystać na przykład do supermocnego, kapitalnie animowanego ciosu specjalnego – Critical Edge. O SoulCalibur 6 Download CODEX mówi się, że to reboot serii. Ale nie że przestawiają całą grę do góry nogami. W ostatnich odsłonach tak się wszystko pokomplikowało, że chyba już tylko zatwardziali fani wiedzą kto z kim, jak i dlaczego. Ja już dawno się pogubiłem i przestałem śledzić oś fabularną serii. I właśnie SC6 wychodzi naprzeciw temu problemowi oferując bogatą w treść opowieść zarówno o tytułowych mieczach (mieczu, który podzielił się na dwa) i jego związku z bohaterami serii. Doceniam pomysł, jest naprawdę świetny – nie doceniam natomiast formy, w jakiej został przedstawiony. Pewnie komuś to podpasuje, ale w 2018 roku, kiedy nawet japońskie RPG idą do przodu w sposobie opowiadania historii, Project Soul odwalił zwyczajną manianę. Serwuje bowiem statyczne obrazki z krótkimi dialogami (często dość infantylnymi) całkowicie zrażając do zagłębiania się w opowieść. Bardzo chciałem ją poznać, ale usypiałem przy tych slajdach, budziłem się na walki i znów usypiałem. Do tego co chwila pojawiają się ekrany ładowania, przez co dłużej czekałem i ostatecznie pomijałem część opowieści zamiast się w nią wgłębiać. Równie dobrze mogliby w ogóle wyrzucić z tego trybu pojedynki i zostawić same obrazki z tekstem, miałbym przynajmniej dobre alibi do niezaglądania do kampanii fabularnej. Może i wyjdę teraz na miłośnika taniej rozrywki, który ma w dodatku problemy z czytaniem – ale po takich perełkach fabularnych w bijatykach jak ostatnie dwie odsłony Mortal Kombat czy Injustice 2, gdzie naprawdę idzie docenić scenarzystów opowieści, tryb kampanii w SC6 jest dla mnie nie tyle archaiczny, co zwyczajnie nudny i nieprzyswajalny.

Pobierz SoulCalibur 6
Free SoulCalibur 6 torrent
SoulCalibur 6 codex
SoulCalibur 6 download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *