Spintires Mudrunner American Wilds Download CODEX DLC

Spintires Mudrunner American Wilds Download CODEX DLC

Spintires Mudrunner American Wilds Download

PEŁNA WERSJA – CODEX – POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Opis Wstawki Spintires Mudrunner American Wilds Download

Nazwa: Spintires Mudrunner American Wilds CODEX
Typ kompresji: Instalator
Zawartość uploadu: EXE
Platforma: PC
Wersja językowa: PL

Spintires Mudrunner American Wilds Pobierz na PC

 button

Instrukcja Instalacji Spintires Mudrunner American Wilds

1. Pobierz plik instalacyjny gry z naszej strony internetowej.
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalowanie gry.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Uruchom grę i graj.

Recenzja Gry Spintires Mudrunner American Wilds Pobierz

Spintires Mudrunner American Wilds Download to dodatek do gry Spintires: MudRunner, która zadebiutowała pod koniec 2017 roku. Tytuł, za którego produkcję odpowiada studio Saber Interactive, jest kompleksowym i realistycznym symulatorem ciężarówek oraz ciężkiego sprzętu przeznaczonego do pracy w lesie oraz w najbardziej niedostępnych i bagnistych bezdrożach. Spintires Mudrunner American Wilds pobierz na pc oferuje wiele nowinek i opcji, o które od czasu premiery podstawki prosili fani. Największą atrakcją rozszerzenia są jednak dwie rozległe mapy przedstawiające wycinek Ameryki, a także towarzyszące im wcześniej niewidziane ciężarówki oraz pojazdy. Gracze jak zwykle wykonują zadania, polegające w dużej mierze na odbiorze i przewozie bali drewna. W trakcie przejazdów muszą brać pod uwagę optymalny wybór pracy oraz ulegające zniszczeniu polne drogi, które potrafią zmienić się w błotniste pułapki.

O Spintires: Mudrunner – American Wilds usłyszeliśmy oficjalnie pod koniec lipca tego roku. Deweloperzy przedstawili właśnie pierwszy zwiastun dodatku, a także podali datę jego premiery. Na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One została ona wyznaczona na 23 października tego roku. W listopadzie tytuł powinien pojawić się natomiast na konsoli Nintendo Switch, w zestawie z podstawową edycją gry. American Wilds ma zaoferować wiele nowinek i opcji, o które od dawna prosili fani. Największą atrakcją są dwie nowe sandboksowe mapy przedstawiające wycinek amerykańskich stanów Montana oraz Dakota Północna. Gracze zasiądą za kierownicą siedmiu wcześniej nieobecnych w tytule ciężarówek, reprezentujących marki takie jak Hummer, Chevrolet oraz Western Star. Warto dodać, że American Wilds będzie sprzedawane w wersji cyfrowej, jak zwykły dodatek do gry, a także w zestawie z podstawką jako Spintires Mudrunner American Wilds Download, który w sumie zaoferuje dziesięć rozległych sandboksowych plansz, ponad trzydzieści pojazdów, a także wszystkie wydane do tej pory DLC.

Ostatnia wersja gry Spintires: MudRunner oferowała kilka lokacji inspirowanych rosyjskimi krajobrazami z ubiegłego wieku. Opuszczone miasta, tartaki w środku tajgi, do których nie prowadzi żadna oficjalna droga i wiele innych, klimatycznych miejsc. Lokacje bez wątpienia przypominają legendarną drogę federalną A360 „Lena” (dawniej znana jako A56), która znajduje się we wschodniej części Rosji i łączy Jakucję, Kolej Transsyberyjską oraz Kolej Bajkalsko-Amurską. Łączna długość drogi wynosi 1212 kilometrów, a sama trasa jest uznawana za jedną z najbardziej niebezpiecznych na świecie. Mało gdzie jedziemy tu po utwardzonej nawierzchni, a w związku ze zmianami atmosferycznymi bardzo często jest wręcz nieprzejezdna. Spintires Mudrunner American Wilds Download rozszerza znacznie zawartość gry Spintires: Mudrunner, oferując siedem nowych, legendarnych ciężarówek i pojazdów ze Stanów Zjednoczonych. Oprócz wielkich pojazdów, zasiądziemy między innymi za kierownicą pickupa Forda, Hummera czy też Chevroleta. To oczywiście nie koniec, gdyż „amerykańskie” rozszerzenie zaoferuje także dwie nowe mapy. Nie będzie jednak łatwiej – twórcy projektując scenerie inspirowali się bowiem najsurowszymi zakątkami mroźnej i dzikiej Montany oraz sąsiadującą z nim Dakotą Północną. Amerykańskie lokacje posiadają nieco więcej asfaltu, zwłaszcza w zurbanizowanych fragmentach mapy, jednak w większości podłożem, po którym się poruszamy, są wciąż błotniste i rozjeżdżone trakty.

Pobierz Spintires Mudrunner American Wilds
Free Spintires Mudrunner American Wilds torrent
Spintires Mudrunner American Wilds codex
Spintires Mudrunner American Wilds download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *