The Sims 4 StrangerVille Download CODEX DLC Pobierz na PC

The Sims 4 StrangerVille Download CODEX DLC Pobierz na PC

The Sims 4 StrangerVille Download CODEX

PEŁNA WERSJA – POLSKA WERSJA JĘZYKOWA – CODEX

Opis Wstawki The Sims 4 StrangerVille Download

Nazwa: The Sims 4 StrangerVille Instalator
Typ kompresji: Instalator gry
Zawartość uploadu: EXE
Platforma: PC
Wersja językowa: PL

The Sims 4 StrangerVille Pobierz na PC

download pc

Instrukcja Instalacji The Sims 4 StrangerVille Pełna Wersja

1. Pobierz plik instalacyjny gry z naszej strony internetowej.
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalowanie gry.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Uruchom grę i graj.

Recenzja Gry The Sims 4 StrangerVille Pobierz na PC

To spokojne, pustynne miasteczko. Biblioteka. Wodopój. Osobliwi tubylcy. Wojskowi? Hmm… teorie spiskowe? Sekretne laboratorium?! No wiecie, nic specjalnego. Witajcie w StrangerVille – miasteczku, którego mieszkańcy z niewyjaśnionych powodów zachowują się dziwacznie. Coś tu jest na rzeczy i tylko Wasi Simowie mogą rozwikłać tę tajemnicę – w The Sims 4 StrangerVille Download CODEX! Będziecie mieli szansę wziąć udział w tych dziwnych wydarzeniach na Waszych komputerach PC i Mac już teraz.

Przygotujcie się. Waszych Simów czeka spotkanie z miejscowymi i znajdowanie wskazówek. Ale zanim to nastąpi, musicie ubrać ich w stroje w stylu StrangerVille! Wystarczy bomberka i sfatygowane dżinsy? Sukienka rodem z prerii? A może poważnie wyglądający strój do laboratorium? Wybierzcie to, co najbardziej Wam odpowiada.

Macie już najpotrzebniejsze rzeczy. Dokąd teraz? Możecie spróbować dowiedzieć się więcej na temat miejscowych i ich tajemnic przy wodopoju. Albo odwiedzić bibliotekę, by poznać naukowców, którzy z pewnością wiedzą to i owo. Niestety Simowie nie mogą być w dwóch miejscach jednocześnie. Dlatego warto mieć sprzęt, który ułatwi zbieranie informacji.

A kiedy zacznie być naprawdę dziwnie – NIE PANIKUJCIE! NAWET JEŚLI WASZE MYŚLI KTOŚ ZAPISUJE WIELKIMI LITERAMI. Dziwna pogoda, niecodzienne zachowania i to dziwne świecące coś? Masakra! Tajemnice tylko się piętrzą. Ale kto wie, może jesteście właśnie o krok od rozwiązania tej układanki? The Sims 4 StrangerVille Download CODEX najnowszy dodatek do gry owiany wielką tajemnicą dziwnych wydarzeń.

W tym roku pecetowe The Sims 4 będzie świętować swoje piąte urodziny i trzeba przyznać, że „czwórka” naprawdę dobrze trzyma się na rynku. Ale ta seria zawsze miała swoje wierne grono fanów, które chętnie wyciąga pieniądze przy okazji kolejnych dodatków i nic dziwnego, że EA cały czas rozwija ten tytuł o nową zawartość. A w popularności gry pomaga też naprawdę aktywna moderska scena “czwórki”.

Co czeka was w nowym rozszerzeniu The Sims 4 StrangerVille pobierz? Przede wszystkim mnóstwo tajemnic! Dodatek zabiera nas do tajemniczego pustynnego miasteczka, gdzie krążą dziwne nieoznakowane furgonetki, a na swojej drodze spotkacie nietypowych simów, niebezpieczne rośliny i spróbujecie odkryć zagadkę pewnego sekretnego laboratorium. W tym celu wasi bohaterowie nabędą nowe umiejętności podczas wojskowego szkolenia, nie zabraknie też nowych strojów i przedmiotów do zdobycia.

Pozwól swoim Simom tworzyć nowe historie podczas zmiennej pogody, cieszyć się zajęciami sezonowymi i obchodzić radosne święta z The Sims 4 StrangerVille codex. Na każdy ze światów pogoda oddziałuje w wyjątkowy sposób! Naucz Simów przez cały rok cieszyć się tym, co przywieje wiatr – obojętnie, czy będzie to skrzypiący śnieg, czy skwierczący upał. Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie. Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości. Pomóż Simom stawić czoło kaprysom pogody w odpowiednio dobranym stroju. Spraw, by ci ze smykałką do ogrodnictwa mogli rozkwitnąć w tej dziedzinie i spełnić się w roli botanika lub florysty.

Doświadczaj wpływu pogody na życie Simów. Ciesz się czterema porami roku, podczas których dynamicznie zmieniająca się aura będzie rzutowała na wszystkie aspekty życia Simów. Upał, słońce, wiatr, śnieżyca – w każdym ze światów na Simów czekają wyjątkowe warunki pogodowe, które będą wpływały na ich wybory, związki i codzienne funkcjonowanie. Przejmij kontrolę nad żywiołami, aby wywoływać burze, rozjaśniać pochmurne niebo lub przeskakiwać pomiędzy porami roku.

Obchodź wyjątkowe święta. Ozdób dom i zaproś Simów do wspólnych obchodów radosnych świąt, pełnych ciekawych tradycji. Niech świętują Nowy Rok, chadzają na romantyczne randki w czasie Dnia Miłości lub zapraszają rodzinę na iście królewską ucztę z okazji Święta Zbiorów. Obserwuj, jak Simowie odliczają dni do Zimowej Fiesty, podczas której wszyscy rozdają prezenty, przyozdabiają domy i czekają na odwiedziny Papcia Mroza. Możesz także tworzyć spersonalizowane święta i decydować o tym, w jaki sposób Simowie powinni je obchodzić.

The Sims 4 StrangerVille chomikuj
The Sims 4 StrangerVille download
The Sims 4 StrangerVille codex
The Sims 4 StrangerVille download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *