The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download CODEX

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download CODEX

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download CODEX

PEŁNA WERSJA – CODEX – POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Opis Wstawki The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download

Nazwa: The Sims 4 Zostań Gwiazdą CODEX
Typ kompresji: Instalator
Zawartość uploadu: EXE
Platforma: PC
Wersja językowa: PL

The Sims 4 Zostań Gwiazdą Pobierz na PC

download pc

Instrukcja Instalacji The Sims 4 Zostań Gwiazdą

1. Pobierz plik instalacyjny gry z naszej strony internetowej.
2. Następnie uruchom “.exe” i zacznij instalowanie gry.
3. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami.
4. Gra zacznie się automatycznie pobierać i instalować.
5. Po zakończeniu instalacji kliknij przycisk Zakończ.
6. Uruchom grę i graj.
NOTKA: Wydanie zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki.

Recenzja Gry The Sims 4 Zostań Gwiazdą Pobierz

Lubisz być sławny? Chciałbyś wiedzieć jak smakuje sława? Duże pieniądze, tysiące fanów. Już teraz będziesz mógł się przekonać czym jest prawdziwa sława. Przedstawiamy dodatek do gry The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download. Najnowszy dodatek debiutuje na PC oraz MAC. Nie ma co czekać już dziś pobierz dodatek i ciesz się sławą którą sam sobie wybierzesz. Masz do wyboru masę dróg do sławy. Najlepsza informacja dla was i atrakcja dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą to dodanie całkowicie nowego świata. Del Sol Valley to nowy świat dom największych gwiazd. Mieszkalna połowa jest podzielona na dwie dzielnice. Mirage Park położony na terenie płaskim masa domów w rozsądnych cenach. To nie wszystko jest też druga dzielnica wzgórza The Pinnacles zamieszkiwana jest przez najzamożniejsze gwiazdy.

Na naszych simów w The Sims 4 Zostań Gwiazdą Download czeka klub nocny, interesujące lokcje po których można się przemieszczać oraz park. Najlepsze jest to że nie każdy z simów może wejść gdzie mu się podoba. Do niektórych miejsc nasi simowie muszą sobie zapracować lub liczyć na swój dar przekonywania. Jeśli jednak nie uda Ci się dostać do jakiegoś miejsca nie martw się to nie koniec gry. Staraj się aby Twój sim rósł w sławę a już niedługo będziesz wyczekiwanym gościem w najbardziej ekskluzywnych przyjęciach.

Starlight Boulevard musi się pilnować bo nadchodzą Simowie które spacerowanie po czerwonych dywanach mają we krwi 🙂 Pierwszym naszym zadaniem jest podjęcie kariery aktorskiej. Jeśli będziemy wykonywać powierzone nam zadania czeka nas masa atrakcji oraz upragniona sława. Będziemy musieli się mocno starać, ćwiczyć umiejętności aktorskie oraz dbać o popularność w social mediach. Na koniec zostanie nam dołączenie do agencji aktorskiej. Oczywiście to nie wszystkie nowości jakie zobaczymy w dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą download. Jest masa niespodzianek o których dowiecie się grając w dodatek. Jedną z niespodzianek możemy już teraz zdradzić. Baby Ariel utalentowana piosenkarka oraz gwiazda mediów społecznościowych. Ją będziecie mogli spotkać na mieście oraz pójść na jej występy. Już teraz zagraj w najnowszy dodatek do gry The Sims 4 StrangerVille Download

 

Pobierz The Sims 4 Zostań Gwiazdą
Free The Sims 4 Zostań Gwiazdą torrent
The Sims 4 Zostań Gwiazdą codex
The Sims 4 Zostań Gwiazdą download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *